پودر زغال فعال که موجب نجات جان کوهنورد شد

وقتی چیزی را اشتباه خورده اید و به آرامی احساس می کنید که غذای خورده شده چگونه می خواهد بیرون بیاید، پودر زغال فعال واقعا می تواند کمک کند.

لازم به یادآوری است که در صورت مسمومیت، زغال سنگ فقط در مقادیر یک قرص در هر ۱۰ کیلوگرم وزن کار می کند. دو قرص برای یک مرد نود پوندی هیچ فایده ای ندارد. در صورت ادامه استفراغ یا اسهال بیش از دو روز، بدون قطع و بدون اثر دارو، باید با پزشک متخصص تماس گرفت.

آیا مکمل های غذایی و مکمل های غذایی با زغال سنگ وجود دارد و آیا فایده ای در آنها وجود دارد؟ آیا می توان آنها را بدون تجویز پزشک مصرف کرد؟

پودر

مکمل هایی برای هر چیزی که می خواهید وجود دارد. زغال سنگ نیز وجود دارد ، اما اولاً هیچ کس ایمنی آنها را ارزیابی نکرد و ثانیاً آنها هیچ سودی ندارند. شما می توانید هر چقدر که دوست دارید در مورد دفع “سرباره ها و سموم” صحبت کنید، اما این یک افسانه کامل است، بدن ما به تنهایی کار بسیار خوبی در حذف مواد انجام می دهد.

با توجه به اینکه هیچ کس دقیقاً آنچه را که در ترکیب آنها گنجانده شده است بررسی نمی کند، افزودنی های اضافی فقط می توانند آسیب ببینند. آیا مصرف زغال چوب به عنوان پیشگیری برای پاکسازی بدن ارزش دارد یا این یک افسانه است؟ عوارض این رویکرد چیست؟

اسطوره! پاکسازی بدن یکی از ترفندهای مورد علاقه بازاریابان تغذیه و دوستداران اسموتی است. چیزی که واقعا به کار روده ها کمک می کند و به طور کلی وضعیت بدن را بهبود می بخشد یک رژیم عادی نوشیدن است. هر چیز دیگری – زغال سنگ، اسموتی ها، سوپر غذاها و غیره – تأثیر قابل توجهی بر روند خنثی سازی مواد مضر ندارد.

زغال چوب امروزه جزء لوازم آرایشی محبوب است – آیا این یک شیرین کاری تبلیغاتی است یا واقعاً تأثیر مفیدی روی پوست و دندان دارد؟

حرکت تبلیغاتی هیچ مطالعه بالینی واقعی وجود ندارد که سود ۱۰۰٪ آن را تایید کند. با این حال، او واقعا می تواند دندان های خود را سفید کند، فقط با استفاده مکرر باید مراقب باشید، زیرا می توانید به مینای دندان آسیب بزنید.

مصرف زغال چوب فعال در صورت حساسیت به آن، زخم معده، خونریزی از دستگاه گوارش، کولیت اولسراتیو منع مصرف دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.